Mekteb-i Derviş | İslam

  İLAHİLER NAATLAR KASİDELER

Abdulkadir Gibi Bir Er Bulunmaz İlahi Sözleri

ABDULKADİR GİBİ BİR ER BULUNMAZ İLAHİ SÖZLERİSeyyah olup şol alemi ararsanAbdülkadir gibi bir er bulunmazCeddi Muhammed’dir eğer sorarsanAbdülkadir g..

Abdulkadir Hu Hu İlahi Sözleri

ABDULKADİR HU HU İLAHİ SÖZLERİ Abdulkadir kükredi hep melekler inledi Arşı âlâ titredi Abdulkadir hu hu Şeyhim Abdulkadiridir Geylanimdi..

Aç Ellerini Gönülden İlahi Sözleri

AÇ ELLERİNİ GÖNÜLDEN İLAHİ SÖZLERİAç ellerini gönülden Yalvar yüce Allah’aDüşürme söyle dilinden Sığın yüce Allah’aO Rahim’dir O Rahman’dırO aşkdır O..

Açıldı Bu Gece Ebvab-ı Rahmet İlahi Sözleri

AÇILDI BU GECE EBVAB-I RAHMET İLAHİ SÖZLERİAÇILDI BU GECE EBVAB-I RAHMET İLAHİSİ DİNLEAçıldı bu gece ebvab-ı rahmet,Mü'mine Mevla' dan selamlar geldi..

Affet İsyanım Benim İlahi Sözleri

AFFET İSYANIM BENİM (KASİDE) İLAHİ SÖZLERİAFFET İSYANIM BENİM İLAHİSİ DİNLEAffet isyanım benim, halim yaman Allah’ımRef’et nisyanım benim, meded aman..

Ağla Gözüm Ağla İlahi Sözleri

AĞLA GÖZÜM AĞLA İLAHİ SÖZLERİAĞLA GÖZÜM AĞLA İLAHİ DİNLEAğla gözüm ağla gülmezem gayriGönül dosta gider gelmezem gayriNe gam bu dünyada bin kez ölürs..

Ah Nice Bir Uyursun İlahi Sözleri

AH NİCE BİR UYURSUN İLAHİ SÖZLERİ Ah nice bir uyursun uyanmaz mısın Göçtü kervan kaldık dağlar başında Allah! Allah! Göçtü kervan kaldık dağlar b..

Ahmedim Ahmed Ceddim Muhammed İlahi Sözleri

AHMEDİM AHMED CEDDİM MUHAMMED İLAHİ SÖZLERİ Ahmedim Ahmed Ceddim Muhammed Bulurlar rahmet efendim Aşkın meydanında Hz Bekir dilinde zikir Dili..

Aklım Var Diye Söyler Tabibler İlahi Sözleri

AKLIM VAR DİYE SÖYLER TABİBLER İLAHİ SÖZLERİ Aklım var diye söyler tabibler Lokman hekim gibi bilsen ne fayda Son nefeste söylemezse bu diller Bü..

Al Beni de Yanına Ne Olur Sultanım İlahi Sözleri

AL BENİ DE YANINA NE OLUR SULTANIM İLAHİ SÖZLERİGönlüme süzülür hasretin sızısıDinmiyor sultanım ayrılık acısıRuhuma dokunur gün gibi gözlerinSilinsi..

Alemlere Rahmet Olan Ahmed Muhammed Mustafa İlahi Sözleri

ALEMLERE RAHMET OLAN AHMED MUHAMMED MUSTAFA İLAHİ SÖZLERİÂlemlere rahmet olanAhmed Muhammed MustafaHak'tan bize devlet olanAhmed Muhammed MustafaOlsu..

Allah Allah Hüve Rabbüna İlahi Sözleri

ALLAH ALLAH HÜVE RABBÜNA İLAHİ SÖZLERİ Allah Allah Huve Rabbüna Rahmani İrham bi Fazli şeyhina Geylani A Sultanım Sen var iken Aman ya Hu Ya be..

Allah De Allah Pişman Olmazsın İlahi Sözleri

ALLAH DE ALLAH PİŞMAN OLMAZSIN İLAHİ SÖZLERİALLAH DE ALLAH PİŞMAN OLMAZSIN İLAHİSİ DİNLEŞükür kalkmış kötülükler diz boyu olmuş onun için hep ka..

Allah Emrin Tutalım İlahi Sözleri

ALLAH EMRİN TUTALIM İLAHİ SÖZLERİ Allah emrin tutalım Gel zikredelim Hakkı Rızasına varalım Gel zikredelim Hakkı Derde derman zikr..

Allah Görelim Neyler İlahi Sözleri

ALLAH GÖRELİM NEYLER İLAHİ SÖZLERİ Hak şerleri hayreyler, zannetme ki gayreyler Arif anı seyreyler Allah görelim neyler, neylerse güzel eyler S..

Allah Yolu Yektir Yek İlahi Sözleri

ALLAH YOLU YEKTİR YEK İLAHİ SÖZLERİAllah yolu yektir yek, La ilahe illallah.O birdir bir, tektir tek La ilahe illallah.Gelin gönül diliyle diyelim he..

Alma Tenden Canımı İlahi Sözleri

ALMA TENDEN CANIMI İLAHİ SÖZLERİ Alma Tenden Canımı Aman Allahım aman Görmeden cananımı Aman Allahım aman Allah Allah Allah Allah  Allah..

Aman Allah İllallah İlahi Sözleri

AMAN ALLAH İLLALLAH İLAHİ SÖZLERİ Sen Allah’ı seversen Allah seni sevmez mi Emrince hizmet etsen Hak ecrini vermez mi Aman Allah illallah Der..

Arayı Arayı Bulsam İzini İlahi Sözleri

ARAYI ARAYI BULSAM İZİNİ İLAHİ SÖZLERİ Arayı arayı bulsam izini, İzinin tozuna sürsem yüzümü, Hak nasip eylese görsem yüzünü, Ya Muhammed canım a..

Aşık Olan Kişiler Deli Olağan Olur İlahi Sözleri

AŞIK OLAN KİŞİLER DELİ OLAGAN OLUR İLAHİ SÖZLERİ Aşık olan kişiler Deli olagan olur Aşk nedir bilmeyenler Ona gülegan olur Gülme s..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 171 (9 Sayfa)